Do našeho týmu hledáme nové kolegy/ kolegyně na pracovní pozici – Rozpočtář/přípravář staveb

Náplň práce:

Tvorba a kompletní příprava nabídkových rozpočtů v KROS, zpracování harmonogramu prací a realizační přípravy MS Project, komunikace se subdodavateli, správa smluvních dokumentů se subdodavateli, rozpočtování víceprací, výběr stavebních materiálů a výrobků pro stavební práce, kontakt s realizací stavby

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání s minimálně roční praxí ve stavebnictví
  • samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost
  • časová flexibilita
  • znalost práce na PC (MS Office – MS Excel, Word, CAD)
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou)
  • znalost anglického/německého jazyka výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české stavební společnosti
  • práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zajímavé finanční ohodnocení, flexibilní složka platu
  • finanční bonusy v průběhu roku
  • zaměstnanecké benefity – příspěvek na stravné, firemní akce
  • mobilní telefon, notebook
  • flexibilní pracovní doba
  • kancelář v centru Prahy
  • odborná školení, vzdělávání, profesní růst

Místo výkonu práce:

  • Praha

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu o nabízenou pozici nás neváhejte kontaktovat na adrese marketa.sejkorova@lachman-interier.cz